Разложите на множители a (b-c) + 3 (c-b)

+2
Ответы (2)
  1. 11 февраля, 21:36
    0
    = A * (B - C) - 3 * (B - C) = (A - 3) * (B - C)
  2. 11 февраля, 23:29
    0
    A (b-c) + 3 (c-b) = (3-a) * (c-b)