Корень х=2

7 корень у=0

корень х=25

7 корень х=2

4 корень у=12

11 корень х=10

решите уравнения

+4
Ответы (1)
  1. 28 февраля, 03:49
    0
    Х=2^2=4

    у=0

    х=25^2=625

    корень х=2/7, х=4/49

    корень у=12/4, у=3^2, у=9

    корень х=10/11, х=100/121