Розкласти на множники

-а^2+6a-9

2a^2+8ab+8b^2

+3
Ответы (1)
  1. 24 октября, 10:56
    0
    -а^2+6a-9 = - (а^2-6a+9) = - (a+3) ^2

    2a^2+8ab+8b^2=2 (a^2+4ab+4b^2) = 2 (a+2b) ^2