Розкласти на множники: с² + 9-6 с-k²

p²-25+10g-g²

a²+4,8ab-х²-4,8bх

+4
Ответы (1)
  1. 14 января, 08:44
    0
    (с-3) ²-k² = (c-3-k) (c-3+k)

    p² - (g-5) ² = (p-g+5) (p+g-5)

    (a-x) (a+x) + 4,8b (a-x) = (a-x) (a+x+4,8)