Сократите

1) (x+2) (x-9) - 3x (3-2x) 2) (a+5) (a-2) + (a+4) (a-5) 3) (y-8) (2y+1) - (3y+1) (y-6).

+5
Ответы (1)
  1. 5 октября, 15:19
    0
    1) = х^2-9 х+2 х-18-9 х+6 х^2=

    =7 х^2-16 х-18

    2) = а^2-2 а+5 а-10+а^2-5 а+4 а-20=

    =2 а^2+2 а-30

    3) = 2 у^2+у-16 у-8-3 у^2+18 у-у+6=

    =2 у-у^2-2