Система ривнянь 3x-y=4

x^2-2xy=3

+4
Ответы (1)
  1. 20 ноября, 20:38
    0
    Y=-4+3x

    x^2-2xy-3=0

    y=-4+3x

    x^2-2x * (-4+3x) - 3=0

    y=-4+3x

    x^2+8x-6x^2-3=0

    y=-4+3x

    -5x^2+8x-3=0

    D=64-60=4=2^2

    x1 = (-8-2) / (-10) = 1

    x2 = (-8+2) / (-10) = 0,6

    y1=-4+3=-1

    y2=-4+1,8=-2,2

    Ответ: (1; -1) ; (0,6; -2,2)