Решите уравнение: (8-9 у) * у=-40 + (6-3 у) (6+3 у)

+1
Ответы (2)
  1. 14 июля, 18:59
    0
    (8-9 у) * у=-40 + (6-3 у) (6+3 у)

    8y-9y ²=-40+36-9y²

    8y-9y²+9y²=-4

    8y=-4

    y=-0.5
  2. 14 июля, 19:23
    0
    (8-9 у) * у=-40 + (6-3 у) (6+3 у)

    8 у-9 у ²=-40+36-9 у²

    -9 у²+9 у²+8 у=-40+36

    8 у=-4

    у=-4:8

    у=-0,5