Выразите sin4a через sin a и cos a

+2
Ответы (1)
  1. 8 марта, 11:26
    0
    Решение

    sin2 * (2x) = 2*sin2xcos2x = 2*2*sinxcosx * (1 - 2sin^2 (x)) =

    = 4 * sinxcosx * (1 - 2sin^2 (x))