А) 4√0.25 + √49, б) √169 - √8,1 * √0,1

+1
Ответы (1)
  1. 11 апреля, 16:13
    0
    А) 4√0.25 + √49=4*0.5+7=9

    б) √169-√8.1*√0.1=√169-√ (8.1*0.1) = √169 - √0.81=13-0.9=12.1