0,4√10•√250+169

0,4√10•√250+√169

+4
Ответы (2)
  1. 26 сентября, 11:30
    0
    0,4 (√250*10) + 13=0,4*50+13=33
  2. 26 сентября, 11:32
    0
    0,4√10•√250+√169=0,4√2500 (под общий корень) + 13 (т. к. 13*13=169) = 0,4*50 (т. к. 50*50=2500) = 20+13=33

    Ответ: 33