Решите уравнение

4x+3/4-2x+2/4=1

+1
Ответы (2)
  1. 6 апреля, 10:40
    0
    4 х+3/4-2 х+2/4=1

    2 х+5/4=1

    2 х=1-5/4

    2 х=-1/4

    х=-1/8
  2. 6 апреля, 13:16
    0
    X = - 1,8 точно уверен