Виконайте множення: 4x-8 · 2x-1

4x²-4x+1 x-2

+4
Ответы (1)
  1. 14 апреля, 19:41
    0
    4x-8 · 2x-1 = 4 (х-2) * (2 х-1) = 4___

    4x²-4x+1 x-2 (2 х-1) ² * (х-2) 2 х-1