Упрастите выражение:

г) 12-b-3

д) - 8-12+c

e) 10-y-10

д) х+х-15+15

е) а-1+1-1+а-1

ж) а-3+b+3

з) m+m+1+m-20

+1
Ответы (1)
  1. 26 февраля, 17:39
    0
    Г) = 9-b; д) = - 20+с; е) = - у; д) = 2 х; е=2 а-2; ж) = a+b; з) = 3m-19