Система уравнений

а) 3x-2y=7; 4x-3y=8

б) x^2+xy+y^2=13; 2y+x=5

+4
Ответы (1)
  1. 5 августа, 13:34
    0
    X = (7+2y) / 3 x = (7+2y) / 3 x = (7+2y) / 3 x = (7+2y) / 3

    (28+8 у) / 3-3 у=8 28+8 у = (8+3 у) * 3 28+8 у=24+9 у у=4

    x = (7+2*4) / 3 x=5

    у=4 у=4