Сколько будет (3-4+68-34 а-49 б) - (324-450 а-567+576)

+4
Ответы (1)
  1. 4 апреля, 07:31
    0
    3-4+68=67

    324+567-576=315

    67-315=-248

    -34 а+450 а=416 а

    ответ - 248+416 а-49 б