Решите уравнение:

10-x (5 - (6+x)) = x (x+3) - 4x

+2
Ответы (1)
  1. 27 августа, 22:23
    0
    10 - 5 х-6 х+х (в квадрате) = х (в квадрате) + 3 х-4 х

    10-11 х+х (в квадрате) = х (в квадрате) + 3 х-4 х

    х=1 или 10