Розкласти на множники:

1) 9 а^2+24 а+16

2) - 2 а^2+8 ав-8 в^2

+1
Ответы (1)
  1. 28 февраля, 06:46
    0
    9 а^2+24 а+16 = (3a) ²+2 (3a) * 4+4² = (3a+4) ²

    -2 а^2+8 ав-8 в^2=-2 (а^2-4 ав+4 в^2) = - 2 (a²-2a (2b) + (2b) ²) = - 2 (a-2b) ²