36-34-32+2222-22+888+2*2*22:2

+5
Ответы (1)
  1. 22 июня, 12:51
    0
    1) 2*2*22=88

    2) 88/2=44

    3) 36-34-32=-30

    4) - 30+2222=2192

    5) 2192-22=2170

    6) 2170+888=3058

    7) 3058+44=3102