X=2y-3; 3x+2y=7 система уравнений

+3
Ответы (1)
  1. 8 сентября, 05:06
    0
    3 * (2y-3) + 2y=7

    8y-9=7

    8y=16

    y=2

    x=2*2-3

    x=1