Яке число е розвязком ривняння х : (71000 - 53252) = 3?

+4
Ответы (2)
  1. 3 июня, 12:55
    0
    x:17748=3

    x=17748*3

    x=53244
  2. 3 июня, 14:46
    0
    х = 3 * (71000 - 53252)

    х = 3 * 17748

    х = 53244

    Проверка

    53244 * (71000 - 53252) = 3