Периметр прямокутника 32 см. Довжина цього прямокутника 9 см. Яка його ширина?

+4
Ответы (2)
  1. 16 июля, 03:25
    0
    периметр = (ширина+довжина) * 2

    ширина=периметр/2-довжина

    ширина = (32/2) - 9=7 см

    Ответ: 7 см
  2. 16 июля, 04:28
    0
    9*2=18-2 стороны 32-18=14 - 2 стороны 14/2=7-ширина прямоугольника