Периметр прямокутника 24 см довжина цього прямокутника 8 см яка його ширина

+1
Ответы (2)
  1. 8 октября, 14:29
    0
    Р=2 (a+b) где a ширина, b длина.

    24=2 (а+8) Ширина равна 4 см.
  2. 8 октября, 16:40
    0
    Р - 24 см

    а-8 см

    в-?

    Р=2 а+2 в в = (Р-2 а) : 2

    (24-2 х8) : 2 = (24-16) : 2=8:2=4 см-ширина прямокутника