Периметр прямокутника 256 см довжина цього прямокутника 58 смм яка його ширина

+2
Ответы (2)
  1. 11 апреля, 18:40
    0
    256 = 2 * (Ширина + 58)

    128 = Ширина + 58

    Ширина = 128 - 58 = 70 (см)

    Ответ 70 см
  2. 11 апреля, 20:31
    0
    58*2-256=140, 140:2=70 см ширина