ширина прямокутника 8 см що становить одну четверту його довжини знайди периметр прямокутника

+2
Ответы (1)
  1. 18 августа, 09:55
    0
    8*4=32 (см)

    Р = (a+b) * 2

    P = (32+8) * 2=80 (см) - периметр прямоугольника

    Ответ: 80 см