ширина прямокутниеа 8 см що становить одну четверту його довжини. знайди периметер прямокутника

+5
Ответы (1)
  1. 5 июля, 12:04
    0
    1) 8 * 4 = 32 см - длина

    2) P = 2 * (32 + 8) = 2 * 40 = 80 cm

    Ответ: периметр 80 см