Ширина прямокутника 8 см, що становить 1/4 частину його довжини. Знайди периметир прямокутника.

+1
Ответы (2)
  1. 10 декабря, 18:45
    0
    р = (а+в) * 2 в=8 см, а = 1/4*8=32 см

    р = (32+8) * 2=80 см
  2. 10 декабря, 22:12
    0
    8*4=32 длина прямоугольника

    р = (8+32) * 2

    р=80 см