Довжина прямокутника 75 см, а ширина становить 80% довжини. Знайди площу прямокутника.

+5
Ответы (1)
  1. 11 марта, 23:39
    0
    1) 75*80%=60 (см) - ширина прямокутника

    2) 75*60=4500 (см2) - площа