Довжина прямокутника 12 см ф ширина становить2_3 його довжини Знайди площу прямокутника

+5
Ответы (1)
  1. 18 июля, 13:23
    0
    Длина = 12 см

    Ширина = 2/3 от длины.

    Решение:

    1) 12 * 2/3 = 8 (см) - ширина прямокутника

    2) 12 * 8 = 96 (кв. см)

    Ответ: 96 кв. см - площадь прямокутника.