Довжина прямокутника 6 см, а його ширина 4 см. Знайди площу 1/3 прямокутника.

+1
Ответы (2)
  1. 25 марта, 17:47
    0
    Площадь=6*4=24 см кВ

    1/3 от24=8
  2. 25 марта, 19:54
    0
    (6*4) : 3=24:3=8 см2 (1/3 площи прямокутника)