решение урванения 30-200:х=25

+4
Ответы (2)
  1. 8 декабря, 21:55
    0
    30-200:х=25

    -200:х=25-30

    -200:х=-5

    -200=-5 х

    х=200/5

    х=40
  2. 8 декабря, 22:58
    0
    30-200:х=25

    -200:х=25-30

    -200:х=-5

    -200=-5 х

    х=200/5

    х=40