44:1-21: (3*7) + 169 * (80-80) + (25-24) * 5

+3
Ответы (1)
  1. 7 ноября, 09:44
    0
    44:1-21: (3*7) + 169 * (80-80) + (25-24) * 5=44-21:21+169*0+1*5=44-1+5=48

    Ответ: 48.