a) 3 х+7 х+18=178, б) 6 у-2 у+25=65 в) 7z+6z-13=130 г) 21t-4t-17=17

+2
Ответы (1)
  1. 24 декабря, 12:09
    0
    a)

    3 х+7 х+18=178

    10x+18=178

    10x=178-18

    10x=160

    x=160/10

    x=16

    б)

    6 у-2 у+25=65

    4y+25=65

    4y=65-25

    4y=40

    y=40/4

    y=10

    в)

    7z+6z-13=130

    13z-13=130

    13z=130+13

    13z=143

    z=143/13

    z=11

    г)

    21t-4t-17=17

    17t-17=17

    17t=17+17

    17t=34

    t=34/17

    t=2