5856: (61*16) - 3060: (51*15)

+2
Ответы (2)
  1. 8 мая, 16:58
    0
    5856:61=96

    96:16=6

    3060:51=60

    60:15=4

    6-4=2
  2. 8 мая, 19:27
    0
    5856: (61*16) * 3060: (51*15) = 5856:976-3060:765=6-4=2