10 * (33467*2-33467*2) + 500*20:10=

+4
Ответы (1)
  1. 17 апреля, 14:51
    0
    1) 33467*2=66934

    2) 33467*2=66934

    3) 66934-66934=0

    4) 10*0=0

    5) 500*20=10000

    6) 10000:10=1000

    7) 1000+0=1000

    вот и всё)