7091+9663 - (243916+75446) : 527:3=

+1
Ответы (1)
  1. 7 мая, 15:59
    0
    7091+9663 - (243916+75446) : 527:3 = 16 552

    1) 243 916+75 446=319 362

    2) 319362:527=606

    3) 606:3=202

    4) 7091+9663=16 754

    5) 16 754-202=16 552