28y-18y+6y при y=1 y=2

+2
Ответы (2)
  1. 4 декабря, 01:53
    0
    При У-1 буде 16

    /при у-2 буде 32
  2. 4 декабря, 04:17
    0
    28y-18y=10y+6y=16y

    при y=1 16*1=16

    при y=2 16*2 = 32