Набери 12

12-6 12-8 11-5 12-3 12-9 11-9

12-5 11-3 12-8 12-5 12-6 11-6

+4
Ответы (1)
  1. 30 июня, 18:03
    -1
    12-6=6 12-8=4 11-5=6 12-3=9 12-9=3 11-9=2

    12-5=7 11-3=8 12-8=4 12-5=7 12-6=6 11-6=5