48-30 = + 9 43-30 = + 6

5 + = 64-50 15 - = 38-30

27-10=8 + 71-60=8+

13 - = 26-20 5 + = 32-20

+4
Ответы (2)
  1. 4 марта, 07:07
    0
    48-30=9+9

    5+9=64-50

    27-10=8+9

    13 - (-3) = 26-20

    43-30=7+6

    15 - (-3) = 38-30

    71-60=8+3

    5+7=32-20
  2. 4 марта, 09:24
    0
    48-30 = 9+9; 5+9=64-50; 27-10=8+9; 13-7=26-20; 43-30=7+6; 15-7=38-30; 71-60=8+3; 5+7=32-20