696-612:6:3, 900 - (600-130*4) : 10

+4
Ответы (1)
  1. 9 июля, 13:17
    0
    696-612:6:3=696-102:3=696-34=662

    900 - (600-130*4) : 10=900 - (600-520) : 10=900-80:10=900-8=892