Решите уровнение

2y+3y-4y-20=62

+2
Ответы (2)
  1. 7 января, 01:36
    0
    2 у+3 у-4 у=62+20. у=82
  2. 7 января, 02:12
    0
    2y+3y-4y-20=62

    у-20=62

    у=62+20

    у=82