вычисли:

6508906 - 161990: (152 228 : 76-108 * 17) - 92596=

+1
Ответы (1)
  1. 5 марта, 03:51
    0
    6508906 - 161990: (152 228 : 76-108 * 17) - 92596=6 415 340

    152 228 : 76=2003

    108*17=1836

    2003-1836=167

    161990:167=970

    6508906-970-92596=6 415 340