650*906-161990 / (152228/76-108*17) - 92596

+5
Ответы (1)
  1. 12 июля, 17:08
    0
    1) 152228: 76 = 2003

    2) 108 * 17 = 1836

    3) 2003 - 1836 = 167

    4) 650 * 906 = 588900

    5) 161990 : 167 = 970

    6) 588900 - 970 = 587930

    7) 587930 - 92596 = 495334