Розвяжи ривняння

а) х-3066=72527

перевирка

б) х+824=2000

перевирка

в) 15470-х=8315

перевирка

+5
Ответы (1)
  1. 8 августа, 22:29
    -1
    А) х-3066=72527

    х=72527+3066

    х=75593

    75593-3066=72527

    б) х+824=2000

    х=2000-824

    х=1176

    1176+824=2000

    в) 15470-х=8315

    -х=8315-15470

    -х=-7155

    х=7155

    15470-7155=8315