1) (Х - 12) * 11=77 2) 96 / (80 / Х) = 6

+5
Ответы (1)
  1. 26 января, 07:33
    0
    1) (х-12) * 11=77

    11 х-132=77

    11 х=77+132

    11 х=209

    х=19

    2)