Решить уравнения:

а) 1-1.7x - (0.8x+2) = 3.4

б) 5-0.2y=0.3y-39

+1
Ответы (2)
  1. 26 апреля, 00:41
    0
    А) 1-1,7 х-0,8 х-2=3,4

    -1,7 х-0,8 х=3,4-1+2

    -2,5 х=4,4

    х=4,4: (--2,5)

    х = - 1,76
  2. 26 апреля, 01:56
    0
    Б) 5-0,2 у=0,3 у-39 - 0,2 у-0,3 у=-39-5 - 0,5=-44 - у=-88 у=88