2045639: (6700 - 6279) + 783 * (66161-65752) =

+4
Ответы (2)
  1. 3 июня, 00:47
    0
    1) 6700-6279=421

    2) 66161-65752=409

    3) 2045639:421=4859

    4) 783*409=320247

    5) 4859+320247=325106
  2. 3 июня, 03:35
    0
    6700-6279=421

    66161-65752=409

    2045639:421=4859

    783*409=320247

    4859+320247=325106