Довжина прямокутнои дилянки 180 м, а ширина-у 3 рази менша. 5/8 дилянки засияно кукурудзою. Знайди площу видведену пид кукурудзу

+3
Ответы (1)
  1. 20 ноября, 15:53
    0
    180 : 3 = 60 м ширина

    S = 180 * 60 = 10.800 кв. м. площадь дилянки

    10.800 * 5 : 8 = 6750 кв. м. засеяно кукурузой