Довжина поля 50 м, ширина - в 2 рази менша. одна пята поля засияно житом, а решта гречкою. яку площу засияно гречкою.

+4
Ответы (1)
  1. 22 января, 14:45
    0
    1) 50:2=25 (м.).

    2) 50*25=1250 (м2.).

    3) 1250:5=250 (м2.).

    4) 1250-250=1000 (м2.).