На одний дилянци господарка виростила 124 кг помидорив. ана другий--у 2 рази бильше. четверту частину всих помидорив вона засолила. скильки килограмив помидорив засолила господарка

+4
Ответы (2)
  1. 25 июня, 12:49
    0
    1) 124x2=248

    2) 124+248=372

    3) 372:4=93
  2. 25 июня, 15:14
    0
    1) на другой вырастили:

    124 * 2 = 248 кг

    2) всего

    124 + 248 = 372 кг

    3) засолили

    372 : 4 = 93 кг

    Ответ: 93 кг