За лито господарка виростила 208 птахив (курей гусей и качок). Курей и качок було 129 а качок ии гусей-115. Скильки курей гусей и качок окремо виростила господарка?

+1
Ответы (1)
  1. 4 апреля, 09:14
    0
    1) 208-129=79 шт-гусей.

    2) 208-115=93 шт-кур.

    3) 129-93=36 шт-уток.